DLACZEGO MY

Powodów do skorzystania z usług wedding planerki jest bardzo dużo, ale chcę zwrócić Twoją uwagę na trzy, moim zdaniem najistotniejsze przyczyny, dla których powinniście skontaktować się ze mną

a) Oszczędność czasu – dziś każdy z nas jest zabiegany i zapracowany, a już w szczególności w Warszawie. Mało kto może sobie pozwolić na wygospodarowanie odpowiedniej ilości czasu do tego, żeby samodzielnie zorganizować idealny ślub i wesele. Tutaj z pomocą przychodzę ja. Organizowanie ślubów to moja pasja i praca dlatego cały mój czas poświęcę na to żeby zdjąć z Was wszelkie obowiązki związane z tym wyjątkowym dniem. Was będę potrzebowała tylko kilka razy na przymiarki i konsultacje, które zazwyczaj będą się odbywać w weekendy.

b) Gwarancja spokoju – wiele moich koleżanek i osób z rodziny bardzo się stresowało swoim ślubem. Czy jedzenie będzie smakować, czy świadek nie zapomni obrączek, czy orkiestra się nie upije, czy bukiet będzie zrobiony na czas, czy mama będzie miała chusteczkę do wycierania łez itp. itd. Dzięki mojej pomocy wszystkie te troski będziecie mogli odłożyć w kąt i tylko się cieszyć i pięknie wyglądać. Przejmę na siebie wszystkie najbardziej stresujące obowiązki żeby zagwarantować wam spokój.

c) Wsparcie „dobrej duszy” – Jako organizatorka/koordynatorka Waszego wesela będę zawsze służyć radą i dobrym słowem. W ostatnim momencie przed ślubem w głowie człowieka dzieją się różne rzeczy, a wątpliwości osiągają poziom kulminacyjny. Właśnie wtedy przyjdę z pomocą i dopilnuję żebyście podjęli dobrą decyzję.