O MNIE

Witaj na mojej stronie. Jeśli zaglądasz do tej zakładki to pewnie chcesz dowiedzieć się więcej o tym kim jestem…

Mam na imię Katarzyna i za sobą już 28 wiosen. Rodowita Poznanianka ale od kilku lat mieszkam i żyję w Warszawie. Historia mojej przeprowadzki do stolicy jest długa, ale można ją skrócić do tego, że przyjechałam tu za miłością mojego życia. 

Gdybym napisała, że już od dziecka marzyłam żeby zostać Wedding Plannerką to bym skłamała. Myśl ta pojawiła się w mojej głowie po intensywnym sezonie weselnym w 2018 roku. Wyobrażacie sobie – 9 wesel, w 4 miesiące? Tak to możliwe..

Podczas wesel, zaobserwowałam jak dużo uwagi zabiera Pani Młodej i Świadkowej zapanowanie nad wszystkim. Pomyślałam wtedy, że sama chętnie skorzystałabym z usług kogoś kto pomógłby w doborze miejsca, dekoracji, pomógł usadzić gości, przypilnował żeby wszystko w tym najważniejszym dniu było perfekcyjne.

Po odkryciu, że taka praca byłaby dla mnie idealna, rozpoczęłam szkolenia i zaczęłam rozwijać się koordynując śluby oraz organizując wesela. 

Jestem certyfikowaną Wedding Plannerką – chcesz wiedzieć jak pracuje ? Zapraszam do kontaktu ze mną – spotkajmy się, wypijmy dobra kawę i porozmawiajmy 🙂